המטבח הוא אחד החדרים הכי ייחודיים בבית, יש בו הכל, טעמים וריחות, חשקים וזיכרונות ובעיקר הרבה יצירתיות. אבל למה להשאיר את כל זה רק בבישול? אנחנו ממליצים להכניס סטייל ושיק גם באמצעות עיצובים וגימורים שהם לגמרי יוניק, כמו למשל ארונות ופתרונות אחסון מעוצבים, פרזולים ייחודיים, משטחי עבודה מדליקים כדוגמת שיש שחור למטבח, כל מה שמוסיף טאץ' אישי וקסם ללב של הבית. 
כיום יש שפע של סוגי מטבחים, מטבח כפרי, מטבח מודרני או כפרי מודרני, מטבח בניחוח פרובאנס או מטבח במראה יפני מינימלי, לכל מטבח יש את משטח העבודה הרצוי לו, מה שמכונה – שיש, אשר מגיע באין ספור צורות ומרקמים. יש שיש טבעי, אוניקס, KStone משטחי קוורץ וגרניט ועוד, כל אחד עפ"י הטעם האישי, הסטייל והתקציב. 

למעשה, תפקידו הבסיסי של השיש המותקן במטבח, הוא לספק שתי מטרות פונקציונליות, האחת להוות משטח עבודה נוח, מרווח ומותאם לצרכי הבישול, הכנת אוכל וכד' והשנייה מקום להניח חפצים ומכשירים לרבות מיקרוגל, מכשיר מים, מתקן ייבוש כלים ועוד. אך יש מטרה נוספת שאולי אינה עומדת תמיד בראש הרשימה והיא הנראות של החלל, שיש יפה ואיכותי, כמו למשל שיש שחור למטבח אשר ללא ספק מוסיף אמירה עיצובית למראה הכללי של החדר.

מדוע לבחור בשיש שחור?
השאלה היא למה לא?! מי אמר ששיש מטבח חייב להיות בצבעים בהירים? הרי מטבח הוא חלק מהבית ואם הסטייל הכללי הולך לכיוון מראה יוקרתי ואלגנטי המשלב הרבה שחור וגוונים של אפור, אין סיבה שהמטבח יעוצב במראה שונה. הרי הום סטיילינג חוצה את כל החללים ומכניס טאץ' של איכות גם לחלל הבישול.

חשוב לזכור שכמו שהצבע הלבן הוא ניטרלי גם שחור הוא סוג של גוון "על זמני", זה נכון ללבוש, לצבע רכבים ולמעשה לכל פריט. הוא לעולם לא יצא מהאופנה כמו גוונים אחרים שהם טרנדיים ואולי בעוד כמה שנים יהיו מיושנים ולא רלוונטיים. שחור הוא לנצח!
אבל הנה עוד כמה סיבות לרכישה והתקנה של שיש שחור למטבח:

• שיש שחור הוא ורסטילי ומאפשר משחק בסגנונות השונים, שחור הולך טוב עם הרבה חומרי גלם וטקסטורות ומאפשר יד חופשית בעיצוב החלל. אפשר לייצר איתו מטבח בסגנון מודרני מינימליסטי, גם חלל בסגנון תעשייתי בהחלט יכול להכיל שיש כהה מגניב, ללא ספק הסטייל הקלאסי מודרני משלב בתוכו את השיש השחור בצורה טבעית ועוד, כך שאם רוצים לשנות את הוייב של המטבח, לא יהיה צורך להחליף את המשטח. 

• הצבע השחור מסתיר בצורה מיטבית לכלוך, כך שגם אם המטבח אינו ממש נקי זה לא יראה באופן בולט.

• שיש איכותי בצבע שחור הינו מוצר עמיד שיישאר לאורך זמן ויראה כמו חדש, הוא מאפשר לתחזק אותו בצורה פשוטה וקלה, הוא לא סופג אליו צבעים ולכן אין היווצרות של כתמים שנשארים. כך שנוזלים מסוימים כמו יין או קפה, או תבלינים כמו כמון לא ישאירו כתם על משטח העבודה וניתן לנגב אותם במטלית לחה או מים וסבון.

• ייחודיות היא סיבה מעולה, בעולם בו לכולם יש הכל ובערך באותו הסגנון, אמירה ייחודית בתוך הבית היא משהו מופלא. אפשרות לעוף עם הדמיון ועם התשוקה ולייצר מטבח One Of A Kind .

הבחירה בשיש כמשטח עבודה למטבח היא פונקציה של מראה ותקציב, מאחר שיש מגוון סוגי שיש, לרבות גרניט, אבן טבעית חזקה ומבריקה, שיש קוורץ טבעי איכותי , אוניקס או KStone סינטטי ועוד, הבחירה צריכה להיעשות במסגרת המשאבים הקיימים. אבל זה ממש לא צריך לפגוע בהחלטה בנוגע לגוונים. הבחירה בצבע השחור, לא משנה איזה סוג שיש, מהווה החלטה אלגנטית ומתוחכמת, אידיאלית ליצירת דקורציה ייחודית בעורק החיים המרכזי של הבית. 

שיש שחור למטבח

שיש שחור למטבח