על חשיבות האיכות של שיש למטבח לומדים רק כאשר ניצבים בפני עיצוב מטבח, בין אם מדובר בדירה קיימת שאתם מעוניינים לשפץ בה את אחד החללים החשובים ביותר שקיימים בכל בית, ובוודאי ובוודאי כאשר מדובר בדירה חדשה שאתם רוצים לעצב בצורה שתתאים בצורה מדויקת לטעם האישי שלכם. למה כל כך חשוב לבצע בדיקה יסודית לפני בחירת שיש ועל מה חשוב לשים דגש בשעת הבחירה? את התשובות לשאלות אלה ואחרות תוכלו למצוא במאמר שלפניכם.

תפקידו של שיש במטבח 

תפקידו העיקרי של השיש הוא לספק לנו משטח נוח גם להנחת חפצי מטבח שונים כמו מיקרוגל, מיקסר, מעמד לייבוש כלים ואחרים, וגם להכנה נוחה של אוכל, - חיתוך, הכנת כריכים, הכנת בלילות לעוגות ועוד. מכיוון שמדובר במשטח שתופס חלק ניכר מהמטבח ותופס גם את העין של כל מי שנכנס – חשוב שהוא יהיה קודם כל חזק ועמיד, אבל חשוב גם שיהיה יפה. מכיוון שיש היום כל כך הרבה אפשרויות – אנחנו מביאים כאן עבורכם מספר טיפים לבחירת שיש למטבח, אשר ימקדו אתכם ויעשו את הבחירה לפחות קצת יותר קלה.

טיפים לבחירת שיש למטבח
 
הפרמטרים שצריכים לעמוד לנגד עיניכם כשאתם בוחרים את השיש עבור המטבח שלכם הם:
 • החברה המייצרת – כדאי מאוד לרכוש שיש מחברה המייצרת את השיש בעצמה ומספקת אחריות מלאה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שיהיה לכם אל מי לפנות בכל עניין ובעיה.
   
 • חוזק – מכיוון ששיש צריך גם לשאת את משקלם של כל החפצים שתציבו עליו וגם לעמוד בפני מכות שונות שיקבל במכוון (הכנת בשר עוף לשניצלים למשל) או שלא במכוון – כדי לא להישבר הוא חייב להיות חזק.
   
 • עמידות – חשוב מאוד שהשיש יהיה עמיד בפני שריטות ופגיעות, כי גם אם הוא לא נשבר, כל שריטה תפגום במראהו ויכולה גם להפוך למקום מרבץ לחיידקים.
   
 • יופי – מכיוון שתצטרכו לראות אותו כמעט כל יום, חשוב מאוד שהשיש יהיה יפה לטעמכם. על מנת שהוא לא יהיה סתם יפה אלא גם ישתלב בעיצוב הכללי של המטבח ושל הבית, כדאי מאוד לבחור שיש למטבח בגוונים המתאימים לאופי העיצובי הכולל.
   
 • צבע – כשבוחרים שיש למטבח חשוב אמנם שהוא יהיה יפה וישתלב בסגנון העיצובי, אולם חשוב גם שצבעו יהיה כזה אשר יטשטש לכלוך וכתמים.
   
 • תוספות מומלצות – אם אתם רוצים שיהיה לכם קל יותר לעבוד במטבח, כדאי לבחור שיש שמגיע עם קנט. הקנט מונע ממים לזלוג מהשיש אל הרצפה, וחוסך לכם הרבה מאוד עבודה.

שיש טורג'מן – שיש למטבח מכל הסוגים

שיש טורג'מן מייצרת שיש למטבחים מחומרי הגלם הטובים ביותר. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי השיש, לרבות שיש טבעי, אוניקס, שיש קוורץ ושיש גרניט. כל תהליכי הייצור מפוקחים לכל אורך הדרך, ואתם מקבלים שיש חזק, עמיד בפני שריטות וכמובן שגם יפה – באחריות מלאה.
 
לקבלת מידע נוסף אודות שיש למטבח ולהזמנות חייגו עכשיו 03-5364046
או צרו עמנו קשר דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.
 

שיש למטבח - כך תבחרו נכון

שיש למטבח